Laat je creativiteit stromen met onze Zomerproeverij in Gent

Zin om deze zomer te bewegen, te voelen en te ontdekken wat dans voor jou kan betekenen? Tijdens de Zomerproeverij in Gent nodigt Samana je uit om op een speelse en toegankelijke manier aan de slag te gaan met beweging.
Geen ingewikkelde choreografieën of prestatie, wel open en verbindende sessies waarin je op jouw manier kan bewegen. We verkennen dans als iets wat in ieder van ons aanwezig is, elk op een eigen unieke manier. Of je nu ervaring hebt of niet: je bent welkom zoals je bent.
Samen spelen we met ruimte, muziek en ritme. We laten ons inspireren door materiaal, verbeelding en elkaar. Zo ontdekken we hoe beweging kan leiden tot meer lichaamsbewustzijn, vrijheid, creativiteit en plezier.
In een warme en veilige sfeer krijg je de ruimte om te experimenteren, te ontspannen en jezelf én anderen te ontmoeten in de dans. Vier momenten om te vertragen, te bewegen en bewogen te worden.
Praktische info:
Waar?
CM – Lieven Bauwens Building (panoramazaal, 9de verdieping):
Martelaarslaan 17, 9000 Gent
Wanneer?
We dansen er op los van 14u tot 15u30, daarna praten we nog wat na met een drankje.
- Maandag 3 augustus: Lichaamsbewustzijn
- Maandag 10 augustus: Werken met materiaal
- Maandag 17 augustus: Werken vanuit de verbeelding
- Maandag 24 augustus: Muziek en ritme
Wat mag je verwachten?
- Sessies met of zonder danservaring, fysieke beperking of conditie
- Een veilige ruimte om op verhaal te komen via je lichaam
Wat breng je mee?
- Comfortabele kledij
- Bij voorkeur blote voeten of sokken
- Drinkbus/flesje water
Kostprijs: gratis
Deelname is mogelijk per afzonderlijke sessie. Zo kies je zelf welke thema’s je wil komen proeven.
Inschrijven: Je kan inschrijven voor één of meerdere sessies.
Klik hier om in te schrijven!
Maximum 10 deelnemers per sessie, snel zijn is de boodschap!
Heb je problemen met het inschrijven of vragen?
Contacteer ons dan via: creativiteit@samana.be of bel naar 02 246 64 64

